Aktuálně ke COVID-19 (koronavirus)

corona-liefersicherheit-THIMM.jpg

Z důvodu koronavirové pandemie hraje zajištění zásobování obyvatelstva důležitou roli. Výrobci obalů, jako je společnost THIMM, jsou nepostradatelnou součástí dodavatelského řetězce potravin, farmaceutických a lékařských výrobků.

Jsme tu pro Vás!

Osobní jednání jsou v současné době možná jen omezeně. To ale není problém! Naši zaměstnanci  jsou tu stále pro Vás a rádi Vám poradí prostřednictvím videokonference přes Skype, telefonicky nebo písemně. Určitě pro Vás najdeme individuální řešení. Poptávky a zakázky můžete jako obvykle směrovat na Vám známé kontaktní osoby v THIMM nebo můžete využít náš on-line formulář.

Preventivní opatření v THIMM

V našem rodinném podniku má zdraví našich zaměstnanců, zákazníků a obchodních partnerů nejvyšší prioritu. Proto byla již v únoru na všech pobočkách THIMM přijata preventivní ochranná opatření proti nákaze koronavirem, při nichž byla zohledněna i oficiální doporučení. Mobilní práce, střídání směn nebo prostorové oddělení přispívají v současné době v THIMM k menšímu kontaktu a k dodržování požadovaných minimálních vzdáleností. Současně jsou na všech pobočkách implementovány rozsáhlé hygienické předpisy. Vzhledem k vysoce dynamickému vývoji koronavirové nákazy byla a jsou všechna preventivní opatření průběžně přehodnocována a  v případě potřeby zpřísňována.

Mathias Schliep, CEO

„Tato doba je pro nás neobvyklou výzvou. Denně dnes přijímáme rychlá opatření, abychom zajistili zdraví našich zaměstnanců, plnili požadavky našich zákazníků a abychom společnost THIMM bezpečně vedli koronavirovou pandemií.
Jako rodinná firma máme velmi dobrou pozici a do budoucna dlouhodobé plány. Máme úžasné, loajální zaměstnance a jsme vzájemně velmi propojeni. Nasazení a ochota našich zaměstnanců udělat vše pro to, aby byla zajištěna výroba obalů i za preventivních ochranných opatření, je bezprecedentní. Zejména v době krize je sounáležitost nezbytná. Ve společnosti THIMM táhneme v této vysoce dynamické době společně za jeden provaz a můžeme tak pohlížet i do budoucna. Kromě toho plánujeme i v roce 2021 důležité investice, a tím chceme zajistit trvale udržitelný rozvoj naší společnosti.
Vy, naši zákazníci, jste vždy středem naší pozornosti. Sázíme na dlouhodobé vztahy, které můžeme naší inovační silou neustále rozvíjet. Naší prioritou je vždy dodržovat naše smluvní závazky, které jsme Vám dali.
Totéž platí pro naše dodavatele, se kterými velmi partnersky a strategicky i v této náročné době spolupracujeme.
To vše je dobrým základem pro náš udržitelný růst i mimo koronavirovou krizi. V tomto smyslu se díváme do budoucnosti s důvěrou a společně s Vámi. Zůstaňte zdraví!“

Načíst...