Displeje

displeje-podlahove-displeje-paletove-displeje-pultove-displeje-regalove-displeje-THIMM.jpg

Displeje z vlnité lepenky a hladké lepenky koupíte nejlépe u THIMM Display! Jako jeden z předních německých výrobců displejů vyvíjíme a vyrábíme individuální displejová řešení pro místa prodeje (POS). Dokážeme optimálně prezentovat Vaše výrobky, probudit emoce a dodat impulz k nákupu.

O většině nákupů se rozhoduje spontánně na místě prodeje. Je důležité, aby Vaše produkty byly optimálně prezentované. Využijte k tomu displeje z vlnité lepenky nebo kartonu:
Paletové displeje, podlahové displeje, regálové displeje, pultové stojany, stojany a dekorace znatelně zvýší odbyt Vašich výrobků. THIMM Display vyrábí, vytváří, kompletuje a zasílá pro Vás! Díky použití nejmodernějších tiskových technologií a zušlechťování zaručujeme, že Vaše výrobky přitáhnou maximální pozornost.

Přehled druhů displejů

Klasická druhotná umístění nebo také vystavovací displeje:

Paletový displej

Vystavovací displeje, které se zasílají do prodejny již naplněné zbožím na 1/4, 1/2 paletách nebo na europaletách. V prodejně pak už jen stačí umístit displej na své místo.

Podlahový displej

Individuální podlahové displeje z lepenky nebo vlnité lepenky se umísťují bez palety přímo na podlahu. Podlahové displeje jsou vystavovací displeje. Většinou se jedná o konstrukce displejů, které se na POS zasílají jako praktická přepravní jednotka ve složeném stavu na plocho nebo částečně sestavené se zbožím nebo bez něj a na POS se složí do finální podoby a doplní zbožím.

Pultový displej

Pultové displeje z lepenky se často používají v obchodě na prodejním pultu. Zvyšují odbyt produktů s malými rozměry.

Vystavovací displeje:

Stojany

Velké figury, elipsovité sloupy a skládací stěny slouží jako reklamní poutače a poskytují dodatečnou komunikační plochu. Stojany se často používají jako doplněk ke klasickému druhotnému umístění.

Dekorace

Dekorace se používají zejména pro umístění do výkladních skříní. Většinou mají kvalitní potisk, částečně jsou vybaveny osvětlením a/nebo pohyblivými prvky a dokonale tak přitáhnou pozornost na výrobky a značky. Dekorace lze perfektně doplnit stojany, dekoračními kostkami nebo pohyblivými dekoracemi.

Kompletování a co-packing Vašich displejů

THIMM Display podle požadavku zkompletuje Vaše displeje a naplní je Vašimi produkty. V oblasti displejů Vám tak nabízíme plný servis.

Při kompletaci spojujeme jednotlivé prvky Vašich displejů. Displeje sestavuje a Vašimi produkty plní náš angažovaný personál v naší centrální oblasti co-packingu. Tím Vám zaručujeme vysokou kvalitu.

Představíme Vám kreativní, individuální ztvárnění svých odborných znalostí, technicky kvalitní výrobu a služby v oblasti kompletace a co-packingu a budete nadšeni. Obraťte se na nás! Rádi Vám podáme všechny informace.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.