Kongres OBALKO 5

19.10.2017 - 20.10.2017 Rezervujte si ve svém kalendáři čas pro již pátý ročník Českého a slovenského obalového kongresu OBALKO. Celodenní kongres představuje ideální místo k debatě o aktuálním stavu obalového průmyslu, novinkách a trendech. Účastníkům poskytuje možnost navázání nových kontaktů, nebo inspiraci pro jejich budoucí kroky v oblasti obalových materiálů a technologií.

Místo konání: Aquapalace Hotel Prague,

OBALKO 5: v Praze, 19.-20.10.2017

Kongres představuje ideální místo k debatě o aktuálním stavu obalového průmyslu, novinkách a trendech. Účastníkům poskytuje možnost navázání nových kontaktů, nebo inspiraci pro jejich budoucí kroky v oblasti obalových materiálů a technologií. THIMM Packaging je partnerem akce.

Zvyšte své prodeje díky personalizaci obalů!
V marketingové sekci představí Tomáš Haškovec, SpokojenýPes.cz, a Petr Kaczor, THIMM Packaging, společný projekt personalizace zasilatelských obalů: Digitální potisk kartonů – technologie budoucnosti již nyní. Krabice není jen přepravní obal, díky technologii digitálního potisku je možné ji personalizovat a povýšit ji tak na nositele emocí a významnou podporu značky. Konec neosobních objednávek – zákazník chce personalizované sdělení a obal. Řekneme vám o  tom, jak zafungovaly krabice se jmény zákazníků v e-shopu, jak zvýšily prodej a jaké jsou další přínosy personalizace obalů. 

Balení v akci
Pro účastníky kongresu máte také možnost si prohlédnout výrobu obalů v našem závodě THIMM Packaging ve Všetatech, který na českém trhu patří k nejmodernějším ve svém oboru.

Registrujte se! Více o programu se dozvíte na stránkách www.obalko.cz.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.