OBALKO 2018

18.10.2018 - 19.10.2018 Český a slovenský obalový kongres

Místo konání: AQUAPALACE HOTEL PRAGUE, Pražská 137, 251 01 Čestlice (Praha-východ)

Český a slovenský obalový kongres OBALKO 6.

Obalový kongres OBALKO se chystá na svůj 6. ročník. Kongres představuje ideální místo k debatě o aktuálním stavu obalového průmyslu, novinkách a trendech. Účastníkům poskytuje možnost navázání nových kontaktů, nebo inspiraci pro jejich budoucí kroky v oblasti obalových materiálů a technologií.

V dopolední sekci v panelové diskuzi na téma "Udržitelnost: Ekologie vs. ekonomika" vystoupí mimo jiné i jednatel THIMM Packaging Martin Hejl. Odpoledne se v marketingové sekci můžete těšit na prezentaci Petra Kaczora z THIMM Packaging, který spolu s Hanou Hradeckou z EKO-KOM, pod heslem "Digitální tisk má zelenou!" představí, jak podpořit růst značky, dostat emoce na vlnitou lepenku a přitom se chovat příznivě k životnímu prostředí?

Obsahem kongresu je také zajímavá událost "Balení v akci", kdy účastníci kongresu mají možnost prohlédnout si výrobní závody vybraných partnerů. Jednou z firem je i THIMM Packaging ve Všetatech. Kromě prohlídky moderní robotizované výroby včetně digitálního tiskového stroje je letos exkurze spojena s exkluzivním krátkým workshopem zaměřeným na tiskové technologie. Účastníci se dozví základy k běžně používaným tiskovým metodám potisku obalů z vlnité lepenky: flexo-tisk (pre-print a post-print), ofsetový tisk a digitální tisk. Tipy a rady poskytnou odborníci z THIMM. Konkrétní otázky k příkladům z praxe jsou vítány! Neváhejte! Těšíme se, že společně nahlédneme do barevného světa obalů! 

Video-pozvánku jednatele THIMM Packaging, Martina Hejla můžete shlédnout na našem YouTube-kanálu.

Rezervujte si ve svých diářích tento termín. Bližší informace o připravovaném programu včetně registrace najdete na stránkách http://obalko.cz/

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.