LogiMAT 2019 ve Stuttgartu

19.02.2019 - 21.02.2019 Navštivte stánek THIMM na mezinárodním odborném veletrhu intralogistiky a managementu procesů.

Místo konání: Neue Messe Stuttgart, Flughafenstraße/Flughafen, 70629 Stuttgart, Německo

Veletržní haly u letiště ve Stuttgartu jsou od 19. do 21. února 2019 otevřeny pro největší evropský veletrh zaměřený na intralogistiku a management procesů: Zajímá Vás, jaké potenciály Vám nabízí digitalizace, propojení sítí, umělá inteligence a big data? Jak vypadají moderní a úsporné logistické procesy?

Pak jste na veletrhu LogiMAT správně! Vystavovatelé z různých zemí světa zde představí široké spektrum technologiií, výrobků, systémů a řešení - a THIMM je mezi nimi!

THIMM Consulting: hala 6 | stánek D14
Navštivte stánek THIMM Consulting a v přímém kontaktu s našimi odborníky se dozvíte více o optimalizaci supply chain obalů tentokrát zaměřeno na výsledky praktického testu online prodeje a zasílání potravin.

THIMM Packaging Systems: hala 4 | stánek F75
Na stánku THIMM Packaging Systems Vám představíme průmyslové obaly, jako např. THIMM Crossbox® a další inovativní obalová řešení. Rádi pro Vás spolu s Vámi navrhneme ten správný obal pro Váš Produkt.

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

 

 

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.