PBA EXPO 2019 | Pivo Bier Ale Expo

29.01.2019 - 30.01.2019 Výstava pro sládky a majitelé pivovarů, kde THIMM představí svá řešení krabic pro nápoje: multipacky, přepravní a prodejní obaly, promoční a dárkové krabice na pivo.

Místo konání: Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, 140 00 Praha 4

Petr Kaczor, obchodní poradce THIMM Packaging, na stánku PBA Expo v loňském roce.

Výstava Pivo Bier Ale Expo (PBA EXPO 2019) je každoroční setkání firem a značek, které se zabývají zařízením, přístroji a technologiemi pro stavbu a rozšiřování pivovaru, ale zároveň také surovinami a dalšími věcmi, bez nichž se neobejdete při výrobě, stáčení nebo při prodeji piva. Na letošním 2. ročníku PBA EXPO se očekává účast 70 tuzemských i mezinárodních značek.

THIMM Packaging zde představí obalová řešení z vlnité lepenky v podobě multipacků, přepravních a prodejních obalů (shelf ready packaging) pro pivo.

Otevírací doba dvoudenní výstavy je pro návštěvníky od 9 - 18 hodin. Slavnostní zahájení proběhne v Komorním sále 29. ledna v 9:00 hodin. Součástí programu je i degustační soutěž o nejlepší české pivovary České a moravské pivní koruny 2019, kde bude udělen i Golden Bohemia Draft Beer Cup.

Další informace a úplný přehled programu najdete přímo na www.pivobierale.cz.
Inspiraci v podobě ukázek obalů pro pivo z produkce THIMM najdete dále na našem webu: digitálně potištěné multipacky.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.