Retail Summit 2019

04.02.2019 - 06.02.2019 "Od zkušenosti k zážitku" - letos na téma Customer Experience #CX

Místo konání: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 945/33, 190 00 Praha, Vysočany

Každoroční konference plná informativních a inspirativních vystoupení předních domácích i zahraničních podnikatelů, manažerů i expertů. A THIMM nebude ani letos chybět!

Hlavní téma letošního jubilejního 25. ročníku je zákaznický zážitek - Customer Experience #CX.

THIMM Packaging je pravidelným partnerem akce a i letos zde najdete náš stánek, kde se zaměříme to, jak digitálně potištěné obaly z vlnité lepenky propojené s mobilními aplikacemi pomohou k pozitivnímu zákaznickému zážitku, který na spotřebitele udělá dojem. Využijte moderní digitální technologie ve Váš prospěch a získejte náskok před konkurencí.

V bloku "E-SHOP NA CESTĚ OD UX K CX" vystoupí mimo jiné i Petr Kaczor z THIMM Packaging, který svým bohatým know-how obohatí diskuzi o příklady úspěšných obalových řešení z praxe.  

Cílem akce je podpořit intenzivní výměnu názorů a zkušeností a vzájemnou komunikaci jednotlivých hráčů obchodního trhu – retailerů a výrobců, domácích a mezinárodních firem, kamenných i internetových obchodníků. Vytvářet ideální podmínky pro řadu oficiálních i neformálních jednání směřujících k rozšíření stávající spolupráce či uzavírání nových obchodů.

Buďte při tom! Přihlášky a další informace najdete na stránkách Retail Summit 2019.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.