ShopCamp 2019

13.09.2019 - 13.09.2019 ShopCamp je #1 komunitní e-commerce konference, která se letos koná již pošesté. ShopCamp je určen primárně pro e-shopery, specialisty online marketingu, agentury a poskytovatele služeb e-shopům a celou e-commerce komunitu.

Místo konání: České vysoké učení technické v Praze , Jugoslávských partyzánů 1580/3 , 160 00 Praha 6 - Dejvice , Česká republika

ShopCamp nabízí bohatý program  pro celou e-commerce komunitu. Konference nabízí ve dvou sálech celou řadu přednášek a můžete se zúčastnit i několika workshopů zaměřených na praktické příklady.

Jedním z řečníků je i zástupce THIMM pack´n´display Petr Kaczor, který účastníkům řekne, jak ze zasilatelského obalu udělat benefit pro e-shopy i pro zákazníky. Obal představí jako silný marketinový nástroj, který díky využití moderní obalářské technologie nabízí zákazníkům celou řadu řešení přímo na míru.

Více info naleznete zde.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.