100% zelená elektřina: Sázíme na obnovitelné energie!

24.02.2021 Bez energie není výroba. V THIMM stojí v centru zájmu efektivní využití. S tímto cenným zdrojem zacházíme co nejúsporněji a usilujeme o snížení emisí, aniž bychom narušili zabezpečení dodávek našim zákazníkům. 
Udržitelná řešení se v THIMM vyrábějí za použití certifikované zelené elektřiny.

V loňském roce jsme v celé skupině THIMM spotřebovali 54,35 mil. kWh elektrické energie. Jak uvádíme v naší aktuální zprávě o udržitelnosti, v roce 2019 se spotřeba elektrické energie ve srovnání s rokem 2016 zvýšila o 4,2 procenta. Tento nárůst je ale ve srovnání s objemem výroby výrazně nižší. Náš energetický management podle normy DIN EN ISO 50001 a investice do nejmodernějších technologií a zařízení přispívají k úspoře energie v našich závodech. 

Uvědomujeme si, že konvenční zdroje energie jsou omezené a zatěžují naše životní prostředí. Proto bychom jako odpovědná společnost chtěli přispět k ochraně životního prostředí a podpořit nákup a rozšíření obnovitelných energií. V závislosti na regionální dostupnosti proto v roce 2021 v rámci celé skupiny THIMM přecházíme na 100% ekologickou zelenou elektřinu. Nejdříve na našich pobočkách v Německu. Bude následovat Francie, Polsko, Česko a Rumunsko.

Jak to funguje a jaké výhody má přechod na zelenou elektřinu pro naše zákazníky, popisujeme v naší rubrice „Udržitelná výroba“. 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...