Prodejní obal pro Chio Chips k promoční akci

18.06.2019 Pro promoční akci Chio Chips vyrobila společnost THIMM limitované provedení pro maloobchodní prodej.Prodejní obal se v prodejně od jiných obalů odlišuje exkluzivním designem v digitálním tisku.

Fotorealistická vyobrazení westernových hrdinů na prodejním obalu vzbudí na místě prodeje velký dojem. Velké reklamní a komunikační plochy mají různé designy a v prodejně tak dokáží přitáhnout velkou pozornost. Prodejní obal zajišťuje bezpečnost a ochranu baleného zboží v průběhu celého dodavatelského řetězce a během přepravy. Díky integrovaným stohovatelným rohům dosahuje prodejní obal vysoké pevnosti a zároveň díky vícenásobnému stohování nabízí optimální prezentaci různých sortimentů. Víko s individuálním potiskem se dá na POS snadno odstranit, takže prodejní obal lze ihned použít. Otvory na přední i zadní straně umožňují dobrou viditelnost všech výrobků a zákazníkům také usnadňují odebírání produktů. Po odebrání všech výrobků lze prodejní obal snadno recyklovat, neboť je vyroben z ekologicky udržitelné vlnité lepenky.

Získejte více informací o prodejním obalu pro Chio Chips.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.