Český a slovenský obalový kongres OBALKO

01.10.2019 THIMM pack'n'display je partnerem obalového kongresu OBALKO, který se letos koná již posedmé. Hlavní téma je "Obal 21. století". Kongres se koná 24. - 25. října, přičemž první den je nabitý zajímavými přednáškami a druhý den je věnovaný exkurzím. A proč byste měli přijít?
Petr Kaczor Vás zve na společnou přednášku s Blankou Pacovskou o krmelci pro sušenky Biopekárny Zemanka.

Neměli byste propásnout společnou přednášku Petra Kaczora z THIMM pack'n'display a Blanky Pacovské z Biopekárny Zemanka. Dozvíte se, jak vznikl projekt ekologického zásobníku na sypané, nebalené sušenky. Jakým výzvám se muselo při vývoji obalu čelit a jak jsme je společně vyřešili. Zásobník, kterému říkáme krmelec má u zákazníků úspěch. Nechte se tedy inspirovat, jak obal může zvýšit prodej i Vašich výrobků.

THIMM nebude chybět ani v panelové diskuzi na téma "Obaly v kontextu udržitelnosti v 21. století". Vlnitá lepenka je materiál, který díky svým udržitelným vlastnostem v současné době nabývá stále více na významu. Správným zpracováním, optimalizovanými konstrukcemi obalů a v kombinaci s digitálními výrobními technologiemi tak v 21. století hraje důležitou roli.

Druhý den si nenechte ujít exkurzi v DataLine digital centru v nedalekých Hořovicích. Martin Bělík, marketing & sales specialist z DataLine, a Leoš Máslo, projektový manažer POP & POS v THIMM pack'n'display, Vám zde vysvětlí, jaké možnosti digitální výrobní technologie nabízejí. Máte zde jedinečnou možnost vidět digitální technologie v praxi. Budete překvapeni, jak rychle a snadno se Vaše zakázky mohou vyrábět. Dozvíte se, jak Vám ve Vašich prodejních akcích digitálně vyrobené obaly pomohou odlišit se od konkurence a jak prodáte víc. Nechte si poradit od odborníků. Vysvětlí Vám, jak digitální tisk a digitální laserový výsek obalů funguje.

Na našem LinkedIn kanálu jsme pro Vás nachystali video-pozvánky na přednášku "I obal musí jít s dobou" >>>   a na exkurzi do DataLine >>> . Další informace najdete i v rubice Akce & Veletrhy.

  • Leoš Máslo a Martin Bělík Vás zvou na exkurzi do DataLine

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.