Chutné speciality se na POS prezentují ekologicky

07.10.2019 Inovace v kombinaci s vášní – to platí i v případě potravin. Společností, která žije chutné inovace snoubící se s výživnou vášní, je výrobce lahůdek BioGourmet z Erdmannhausenu. Produktová paleta sahá od specialit antipasti a mořských lahůdek přes cukrovinky a pečivo až po vybraná koření a kvalitní vína.
Druhotná umístění firmy BioGourmet se prezentují na POS v přirozeném stylu

Pro propagaci potravinářských výrobků vyvinula společnost Thimm paletový displej na potraviny, který lze snadno sestavit a je možné do něj umístit různé velikosti výrobků. Displej se skládá z pěti, resp. šesti komponentů a prezentuje se v hnědé vlnité lepence s jemným jednobarevným potiskem. Díky variabilnímu počtu úrovní může mít displej na potraviny dvě a v případě potřeby tři vrstvy. Zásobníky lze přizpůsobit pro různé výšky jednotlivých výrobků. Zásobník lze volitelně doplnit podpůrným dílem, zajistit tak jeho vyšší stabilitu a také opticky odlišit výrobky.

BioGourmet se prezentuje jako společnost spjatá s přírodou, která zpracovává kvalitní potraviny a dodává lidem prostředky k žití.

Přečtěte si více o paletovém displeji na potraviny na naší stránce produktu

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.