Chytré řešení v podobě displejů SRP pro Deli Reform

30.10.2019 Společnost Deli Reform se už 60 let specializuje na výrobu rostlinných roztíratelných tuků a margarínů z nehydrogenovaných tuků a olejů. Značka Deli Reform, která je součástí společnosti Walter Rau Lebensmittelwerke GmbH v obci Hilter am Teutoburger Wald, používá k výrobě svých produktů pouze vysoce jakostní suroviny. Firma Deli Reform používá při své výrobě pouze obnovitelné energie. Toto udržitelné zaměření uskutečňuje Deli Reform se společností THIMM také v oblasti obalů a prezentace zboží v podobě udržitelné lepenky.
Účinná prezentace značky a uspořádaná prezentace zboží díky displejům SRP a regálovým obalům pro společnost Deli Reform

Cílem vzájemné spolupráce společností Deli Reform a THIMM bylo doplnit regálovou prodejní prezentaci o displejový koncept, se kterým se snadno manipuluje a zároveň dosahuje silného účinku s orientací na cílové skupiny na POS. Displej SRP pro společnost Deli Reform je možné stohováním standardního zásobníku snadno postavit a představuje optimální doplněk pro dodatečné druhotné umístění. Displej SRP pro Deli Reform rozšiřuje také možnosti umístění výrobku v obchodě vedle standardních zásobníků v regálu.

Prezentace v regálu a dodatečné druhotné umístění díky displejům SRP s individuálně ztvárněnými „rohy displeje“ poutají větší pozornost a zvyšují vnímání značky Deli Reform na POS.- Stohovací rohy integrované na standardním zásobníku umožňují snadné postavení displeje SRP a zajišťují vysokou stohovatelnost a pevnost.- Po vyprodání zboží lze standardní zásobníky Deli Reform ze 100% udržitelné vlnité lepenky jednoduše recyklovat.

Mimořádná není jen souhra obalu a displeje, ale také kombinace technologií potisku. Stohované standardní zásobníky jsou opatřeny kvalitním flexo předtiskem a „rohy displeje“ jsou potištěny prvotřídním digitálním tiskem. Obrázky s vysokým rozlišením, které jsou vytvořeny oběma technologiemi, podtrhují účinnou prezentaci značky Deli Reform. V designu obalu se odrážejí barvy výrobků, čímž se zvyšuje rozpoznatelnost značky Deli Reform. „Rohy displeje“ lze utvářet individuálně pro malé série, např. pro výherní hry a promo akce.

Více informací o displeji SRP obalech Shelf-Ready značky Deli Reform se dočtete zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.