Další ocenění EcoVadis: THIMM získává stříbrnou medaili

08.01.2020 Za svou angažovanost v oblasti ekologické udržitelnosti získává společnost THIMM stříbrnou medaili v hodnocení společenské odpovědnosti firem (CSR) agentury EcoVadis. Ve srovnání s jinými společnosti ve stejném odvětví dosahuje THIMM nadprůměrného výsledku.
Certifikát EcoVadis: Thimm získává stříbrnou medaili

EcoVadis hodnotí společnosti na základě 21 kritérií, která se dělí do čtyř skupin: dodržování lidských práv a spravedlivých obchodních praktik, životní prostředí, etika a udržitelný rozvoj. Stanovená kritéria vycházejí z mezinárodních standardů společenské odpovědnosti firem, jako jsou zásady iniciativy OSN Global Compact nebo úmluvy Mezinárodní organizace práce. Společnost THIMM byla v těchto čtyřech oblastech hodnocena větším počtem bodů, než je průměr v daném odvětví, a získala tak stříbrnou medaili. S tímto výsledkem se společnost THIMM zařadila mezi 18 % nejlepších firem hodnocených ve stejném oboru podnikání.

Jaké jsou silné stránky společnosti? V oblasti životního prostředí získala společnost THIMM body při hodnocení EcoVadis například za snížení spotřeby energie nebo za používání přírodních materiálů, v oblasti dodržování lidských práv a spravedlivých obchodních praktik byla zase například pozitivně hodnocena flexibilní organizace práce pro zaměstnance. Ve výsledcích hodnocení EcoVadis se pozitivně odrazilo také transparentní podávání zpráv, opatření přijatá v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti zaměstnanců a kodex chování dodavatelů. Aktuálně se v THIMM pracuje na dalším vývoji stávající strategie ekologické udržitelnosti.  

Co je EcoVadis? EcoVadis je uznávaná a nezávislá platforma, která zkoumá společenskou odpovědnost firem podle mezinárodně platných standardů. Cílem hodnocení platformy EcoVadis je poskytnout obchodním partnerům úplnou transparentnost výkonnosti podniku v oblasti Corporate Social Responsibility. EcoVadis také poskytuje firmám podporu při zlepšování výkonnosti v oblasti udržitelného rozvoje. 
 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.