Dárkové balení vyhrává v soutěži Promotional Gift Award

15.12.2017 Dárkové balení„THIMM Multipack | gift“ na šest lahví s pivem a jeden půllitr přesvědčil odbornou porotu: pět jejích členů ocenilo dárkové balení v kategorii „Výjimečné zpracování“ cenou Promotional Gift Award 2018.
Präsentbox "THIMM Multipack | gift"

Do soutěže bylo přihlášeno celkem 229 reklamních výrobků a konceptů sortimentu z celé Evropy. Dárkové balení „THIMM Multipack I gift“ jako konstrukci na zakázku vyvinul designér obalů Martin Zich z THIMM Packaging. Obsahuje šest lahví piva a jeden půllitr, který je v konstrukci integrován tak, že jeho ucho slouží zároveň jako odnosné ucho celého multipacku. Dárkové balení je stohovatelné, neboť vyčnívající ucho je chráněné konstrukcí.

Dárkové balení „THIMM Multipack | gift“ bude vystaveno na veletrhu HAPTICA® live ’18 společně s vítězi ostatních kategorií. Přehlídka výrobků s přednáškami a předáním cen vítězům soutěže Promotional Gift Awards se uskuteční 21. března 2018 ve sjezdovém centru World Conference Center v Bonnu.

Informujte se v naší rubrice "Výrobky & Služby" o výhodách a technických parametrech dárkového obalu „THIMM Multipack | gift“.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.