Digitální výroba obalů a POS/POP produktů v THIMM pack’n’display

14.01.2020 Investicí do nového digitálního výsekového stroje Highcon Beam 2C, který byl v lednu v závodě THIMM pack’n’display ve Všetatech zprovozněn, THIMM rozšiřuje své možnosti digitalizované výroby a zpracování vlnité lepenky.

Stroj pro digitální laserový výsek patří k nejnovější generaci a v daném provedení je jediný v Evropě. Highcon Beam 2C řeže i gravíruje laserem vlnitou lepenku s naprostou přesností a rylování (bigování) umožňuje patentovaná technologie DART (Digital Adhesive Rule Technology). Celý pracovní proces od návrhu až po vlastní výrobu probíhá digitálně, bez výsekových forem, flexibilně, spolehlivě a rychle.

Výroba obalů a POS/POP produktů se tak posouvá na vyšší úroveň. Zákazníci THIMM profitují z nových konstrukčních možností, které jsou dnes díky precizní laserové technologii vyrobitelné a které konvenčními výsekovými metodami realizovatelné nebyly. Designéři, marketéři i nákupčí by se s touto novou technologií digitálního laserového výseku měli seznámit co nejdříve, protože jim přinese spoustu výhod.

Na co a kdy se digitální laserový výsek hodí? Bližší informace najdete zde.

Další podrobnosti najdete i v naší tiskové zprávě.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.