Displej Sanella společnosti THIMM získává cenu WorldStar Packaging Award 2019

16.05.2019 Displej Sanella přesvědčil porotu Světové obalové organizace (WPO) komplexním displejovým a obalovým konceptem a získává tak cenu WorldStar Packaging Award 2019.
Mezinárodní ocenění pro POS koncept pro pečicí sadu Sanella

WorldStar Packaging Award je mezinárodní ocenění. Získat ho mohou pouze obaly a displeje, které byly již předtím oceněny v národní obalové soutěži (Obal roku, Innovationspreis Wellpappe, Německá cena za obal, Display Superstar, iF Design Award). Vítěze, kteří tak patří k „nejlepším z nejlepších“, pak hodnotí příslušná porota podle kritérií účel, inovace a grafický design.

Všichni vítězové soutěže WorldStar Packaging Award byli oceněni v rámci udílení cen dne 15. května 2019 v Praze. Mezi nimi i displej Sanella od THIMM. Oceněný displej Sanella už vyhrál v soutěži Obal roku 2018 a získal i Německou cenu za obal, čímž se kvalifikoval do soutěže WorldStar Packaging Award, kde uspěl i v mezinárodní konkureci. Komplexní displejový a obalový koncept byl vyvinut pro propagaci pečicí sady Sanella „Obří koláč štěstí“. Prodejní obaly s efektivní reklamou jsou ve tvaru dílku koláče umístěny v displeji Sanella a v jedné sadě kombinují ingredience včetně pečicí formy z vlnité lepenky. Tvar a další využití obalů z vlnité lepenky jsou na POS stejně jedinečné jako pečicí set Sanella. Více si přečtěte v naší rubrice Výrobky a služby v článku Paletový displej k prezentaci pečicí sady Sanella.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...