Displeje pro místo nákupu jsou mezinárodními vítězi!

05.10.2018 Dva displeje pro místo nákupu na potraviny byly oceněny v obalových soutěžích: displej pro místo nákupu na pečicí sety Sanella včetně přebalu a pečicí formy z vlnité lepenky vyhrál Obal roku a cenu Deutscher Verpackungspreis. Displej pro místo nákupu na biopečivo firmy Zemanka rovněž získal cenu Obal roku.

POS displeje jsou stojany z vlnité nebo hladké lepenky pro druhotné umístění. Používají se v maloobchodě. Vzbudí pozornost u zákazníků, odlišují produkty od konkurence a posilují marketingovou prezentaci. V maloobchodě se používají různé druhy displejů na zboží, např. paletové, podlahové či pultové displeje. 

Paletový displej pro pečicí sety Sanella
V případě displeje pro místo nákupu na pečicí sety Sanella se jedná o paletový displej z lepenky. Konstrukce umožňuje použití jedné 1/4 palety a jedné 1/2 palety, neboť displej na pečicí sety má tvar koláče. Jednotlivé obalové jednotky umístěné v displeji pro místo prodeje jsou tvořeny kusy koláčů. Obaly jsou samonosné, zapotřebí bylo jen několik málo komponentů pro samotný displej. To také znamenalo méně použitého materiálu, a ve finále tedy příznivou cenu.

Pultový displej pro Biopekárnu Zemanka
Pro Biopekárnu Zemanka vyrobila společnost THIMM prodejní displej pro ochutnávkovou akci v maloobchodě. Pultový displej slouží pro různé druhy pečiva. Individuální informace o nich je možné uvést na popisovatelné tabuli, která je součástí pultového displeje. V displeji jsou ukryty také informační materiály a příslušenství. Seznamte se s technickými výhodami displeje pro místo nákupu na potraviny.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.