Displejový a obalový koncept pro jednorázovou ochranu úst a nosu od Hahnemühle

18.05.2020 Solidární myšlení v krizových situacích. V době koronavirové pandemie je nutné jednat rychle a promyšleně. Dobrým příkladem rychlé a úspěšné spolupráce jsou digitálně potištěné prodejní displeje s dávkovacími boxy, které společnost THIMM ve velmi krátké době vyvinula a vyrobila společně se svým zákazníkem, firmou Hahnemühle FineArt.
Dávkovací box a prodejní displej jako kompletní řešení na POS pro Hahnemühle

Společnost Hahnemühle FineArt vyvinula filtrační papír, který lze vyseknout přímo jako jednorázovou ochranu úst a nosu. Právě v období koronavirové pandemie je optimální zakrytí úst a nosu velmi důležité. V THIMM pak pro Hahnemühle vyvinuli kvalitní komplexní řešení pro uvedení ochrany úst a nosu HaMuNa® Care na trh. Roušky na ústa a nos HaMuNa® Care od Hahnemühle jsou pro přepravu zabalené ve funkčních dávkovacích boxech z vlnité lepenky a v nich se i prezentují v regálech k prodeji. Dávkovací box pro Hahnemühle je obal s překlápěcím víkem, který je na přední straně opatřen odtrhávací perforací. To usnadňuje rychlé otevření obalu a umožňuje snadné odebrání výrobků Hahnemühle. V obalu se nachází ještě vložka, na kterou lze roušky na ústa a nos od Hahnemühle zavěsit, a výrobek je tak dobře chráněný. Po té, co obaly dorazí do Hahnemühle, se dodatečná vložka, která funguje jako háček, vyklopí a s ochranou úst a nosu se nasune do konstrukce obalu s překlápěcím víkem

Ke kompletnímu ekologickému řešení, které THIMM nabízí, patří rovněž prodejní displej. Pro rozšířenou prezentaci v prodejních regálech vyvinula společnost THIMM atraktivní prodejní displej, který přehledně prezentuje roušky na ústa a nos od Hahnemühle v dávkovacích boxech. Flexibilita jako faktor úspěchu: Pomocí technologie digitálního tisku lze flexibilně a individuálně tisknout různé motivy v kvalitě offsetového tisku i v malých nákladech. Firma Hahnemühle nabízí maloobchodu flexibilitu a ochrany úst a nosu lze prodávat i bez prodejního stojanu pouze v dávkovacích boxech.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...