Dopoledne v THIMM Packaging se žáky ZŠ Všetaty

11.06.2018 V pátek 8.6.2018 THIMM navštívili žáci 8. tříd ze Základní školy Všetaty. Přišli se podívat do jednoho z nejmodernějších závodů na výrobu vlnité lepenky v České republice.
Žáky nadchly míče z vlnité lepenky, které si sami složili a odnesli jako dárek.

Kromě informací o skupině THIMM se žáci dozvěděli, jak vznikají obaly z vlnité lepenky, se kterými se v běžném životě denně setkávají. Byly jim představeny i obaly, které jsou propojené s virtuální realitou. Nahlédli do vývojového oddělení THIMM, kde vzniklo již mnoho oceněných obalů. A prohlédli si samozřejmě i vlastní výrobu.

Odezva školáků byla velmi pozitivní a jak škola, tak THIMM se těší na příště!

Děkujeme za návštěvu!

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.