Dubnové exkurze studentů SOŠ a SOU Neratovice v THIMM pack'n'display

06.05.2022 V průběhu dubna zavítaly do závodu ve Všetatech dvě skupiny studentů ze SOŠ a SOU Neratovice. Pro studenty oboru prodavač a operátor skladování byl připraven pestrý program na celé dopoledne.

Během úvodní prezentace, kterou si připravili naši zaměstnanci, se studenti dozvěděli, že ve výrobním portfoliu společnosti THIMM nenajdeme zdaleka jen obyčejné krabice, ale také prodejní displeje, kreativní a nápadité obaly, dárkové předměty z vlnité lepenky a mnoho dalšího. Ve vývojovém oddělení měli studenti jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku toho, jak v THIMMu tyto kreativní obaly vznikají. V programu samozřejmě nechyběla ani komentovaná prohlídka výrobních prostor, které se ujali naši výrobní koordinátoři, a exkurze do laboratoře, kde probíhají materiálové zkoušky. Studenti byli překvapeni vysokou mírou digitalizace, automatizace a robotizace, která je právě pro náš závod ve Všetatech charakteristická.

Podle pozitivních ohlasů studentů je zřejmé, že je exkurze zaujala a oceňovali především přátelskou atmosféru, která je cítit napříč celou naší společností. A že se návštěva u nás opravdu líbila, dokazuje i milé poděkování, které jsme dostali od vyučujících: "Musím napsat, že nás exkurze moc zaujala, především žáky, což v dnešní době není až tak jednoduché. Žáci od vás odcházeli s novými poznatky a vědomostmi. Viděli plno krabic a obalů, ale poznali i práci, která za tím vším je."

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...