E-shop na cestě od UX k CX z pohledu Petra Kaczora z THIMM na Retail Summitu 2019

08.02.2019 THIMM samozřejmě nechyběl na letošním Retail Sumitu 2019 v Praze. Kromě stánku s ukázkami aktuálních obalových řešení s best practice konstrukcemi a využití digitálního potisku vystoupil v rámci panelové diskuse "E-shop na cestě od UX k CX" za THIMM Petr Kaczor. A nadchl sál!
Petr Kaczor na Retail Summit 2019, foto © Blue Events

Své nadšení pro inteligentní obalová řešení z vlnité lepenky vložil Petr Kaczor do svého výstupu v sekci „E-shopy na cestě od UX k CX“ na letošním Retail Summitu 2019. Jeho neotřelý styl prezentování a vyprávění příběhů z praxe sklidilo u účastníků úspěch.

S nárůstem oblasti e-commerce je spojen nárůst využívání zasilatelských obalů. THIMM je odborníkem na obaly pro e-shopy.

Nechte si poradit od specialistů z THIMM.

Inspirujte se zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.