E-shop s krabicemi a příslušenstvím zahajuje prodej na www.kartonara.de

09.04.2018 Skupina THIMM založila svůj první startup: v březnu 2018 otevřela pod značkou KARTONARA® německý e-shop pro standardizované krabice a příslušenství k obalům. Na www.kartonara.de mohou firemní i soukromí zákazníci nakupovat on-line 24 hodin denně krabice za příznivou cenu.
KARTONARA® e-shop s krabicemi

Sortiment e-shopu KARTONARA® spojuje kompetence celé skupiny THIMM. Internetoví zákazníci obdrží kartony, klopové krabice, obaly na stěhování a zasilatelské krabice přímo od výrobce z našich zavedených výrobních závodů THIMM.  Profitují tak z vysoké kvality, efektivních procesů, nových vývojů obalů a z optimalizace materiálových a logistických nákladů. Krabice za výhodnou cenu jsou vyrobeny z hnědé, resp. bílé vlnité lepenky a jsou k dispozici v mnoha provedeních a kvalitách. Kromě krabic lze na on-line platformě zakoupit lepicí pásky, ruční odvíječe pásky, strečové fólie, vzduchové polštáře, výplně a další doplňky.

E-shopem KARTONARA® vytvořil rodinný podnik THIMM nový digitální prodejní kanál, na němž mohou za výhodné ceny nakupovat krabice zejména malé a střední podniky, ale i soukromí zákazníci.

Navštivte náš e-shop KARTONARA® na www.kartonara.de

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.