Efektivní přepravní obal pro přístroj iLINE® APP od značky Schönox

06.11.2018 Nízká hmotnost, málo dílů, optimální využití prostoru – s přepravním obalem na míru pro značku Schönox vyvinula společnost THIMM Packaging Systems veskrze efektivní řešení. Jádrem přepravního obalu je modulární vnitřní díl z různých druhů materiálů (multimateriálů).
Bezpečná fixace výrobku během přepravy

Schönox používá přepravní obal pro výrobek iLINE® APP, přístroj na nanášení lepidla určený pro řemeslníky. Chytrou kombinací vlnité lepenky a technické pěny bylo dosaženo velmi vysoké ochrany dílu. Nový přepravní obal disponuje rafinovaným vnitřním systémem, pro jehož konstrukci bylo zapotřebí jen málo komponentů. Fixace z vlnité lepenky zde například funguje jako prvek pro zachování odstupu výrobku od vnější stěny a zároveň i jako přihrádka na příslušenství.

O tomto obalovém řešení z multimateriálů si přečtěte více v naší tiskové zprávě.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.