Ekologické zasilatelské krabice: bezpečné a zároveň komunikativní

13.02.2020 Krabice přátelské k životnímu prostředí používá textilní firma Snocks pro zasílání ponožek a boxerek. THIMM vyrábí ekologické zasilatelské krabice z vlnité lepenky složené ze 70 % ze sběrového papíru a z 30 % z vláken z trávy. Pomocí natištěného QR kódu krabice přátelské k životnímu prostředí digitálně komunikují se zákazníky. Konstrukce krabice umožňuje jejich bezpečné uzavření bez použití lepicích pásek. Tento bezpečnostní uzávěr současně chrání před neoprávněným přístupem k textilním výrobkům.
Oceněné, ekologické obaly pro e-shop Snocks

Mannheimská firma Snocks prodává textilní zboží, například ponožky a boxerky, v e-shopu a odsud je zasílá v ekologicky udržitelných krabicích přátelských k životnímu prostředí. Společnost THIMM za tímto účelem vyvinula krabici, která nevyžaduje lepicí pásku ani sešívání či jiné balicí pomůcky: uzavírací mechanismus je v krabici integrován. Je-li tato ekologická krabice jednou uzavřena, už ji nejde otevřít bez poškození. Obsah je tak chráněn před neoprávněným zásahem během přepravy. Příjemce může ekologickou krabici otevřít snadno pomocí odtrhovací perforace.

O aspektech ekologické udržitelnosti se zájemci mohou informovat přímo na krabici: natištěné QR kódy odkazují na webovou stránku, kde spotřebitelé získají podrobné informace.

Ekologické krabice byly nedávno v Berlíně zvoleny nejlepším logistickým řešením. Krabice získaly na udílení cen konaném 12. února 2020 cenu „E-Commerce Germany Award“ v kategorii „Best Logistic Solution“. Více se dozvíte i v naší tiskové zprávě.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...