Ekologicky udržitelný odpadkový koš na tříděný odpad

23.07.2019 Z pevné a odolné vlnité lepenky se vyrábějí nejen inovativní obalová a displejová řešení, ale i ekologicky udržitelné vícecestné obaly, například koš na odpadky. Třídění odpadu je důležité pro ochranu životního prostředí, šetří se tak přírodní zdroje a smysluplně se recyklují materiály.

Odpadkové koše s digitálním potiskem od THIMM se řídí touto „zelenou myšlenkou“ ekologicky přispívat k ochraně životního prostředí a posilovat povědomí o třídění odpadu. Odpadkový koš z vlnité lepenky se optimálně hodí jako ekologická alternativa pro použití v domácnostech, firmách, školách, na úřadech i na různých akcích. Nejmodernější technologie umožňuje odpadkový koš kdykoliv flexibilně potisknout. Design potisku odpadkového koše se tak může přizpůsobit každé cílové skupině a dokonce je možné realizovat i limitované edice.
Víka odpadkových košů mají také různý potisk, který umožňuje rozlišit koše podle druhů odpadků.Konstrukční zajímavostí odpadkového koše z vlnité lepenky jsou snadné sestavení a složení, složený na plocho odpadkový koše zabere velmi málo místa. Dno odpadkového koše ke koncipováno tak, že není zapotřebí dodatečných lepicích pásek, takže odpadkový koš neobsahuje žádný cizí materiál.
Ucha z vlnité lepenky intgrovaná po stranách odpadkového koše nabízejí snadnou manipulaci a příjemný transport.

Přečtěte si více o odpadkovém koši z vlnité lepenky a o příkladech, které již byly úspěšně realizovány v praxi.

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.