Ekoznačky na obalech a displejích – proč by neměly chybět?

11.04.2022 Ekoznačky poskytují informace o tom, jaké materiály byly použity při výrobě obalu nebo displeje a jaké ekologické vlastnosti surovin, materiálů nebo recyklace jsou s nimi spojeny. Ekoznačky a ekoštítky mohou být symboly nebo loga.

Využijte pro komunikaci uznávané ekoznačky!

Použitím ekoznaček můžete svým zákazníkům ukázat, že váš obal nebo displej má zvláštní ekologické výhody.

Aktuálně se používají různé ekoznačky. THIMM používá mezinárodně srozumitelné ekoznačky:
•    Symbol recyklace (Möbiova páska)
•    Recyklační kód PAP 20
•    Symbol RESY
•    Logo FSC®
•    Pečeť THIMM zelená elektřina

Bližší informace o každé z těchto ekoznaček najdete zde.


Věděli jste, že 

FSC® k 1. lednu 2022 zveřejnilo novou verzi označení loga FSC® a aktualizovaný standard pro použití označení? Pro přechod na nové znění platí přechodné období do 30. června 2024. Použitím loga FSC® svým zákazníkům ukážete, že jejich výrobky splňují standardy FSC®!

Zdůrazněte ekologickou udržitelnost vašeho obalu nebo displeje a používejte ekoznačku! Naši odborníci vám rádi poradí, která ekoznačka je pro vaše řešení nejvhodnější.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...