Exkurze studentů z Gymnázia Mladá Boleslav ve společnosti THIMM

13.06.2022 Začátkem měsíce června navštívili studenti Gymnázia Mladá Boleslav závod THIMM pack'n'display ve Všetatech. Pro studenty byl připraven pestrý program, který jim přiblížil, co vše se skrývá za výrobou obalů a displejů z vlnité lepenky.

Nejprve se studenti formou prezentace dozvěděli stěžejní fakta a zajímavosti o společnosti THIMM pack'n'display. Stěžejní částí dopoledního programu byla komentovaná prohlídka výroby, při které se studenti dozvěděli mnoho zajímavých informací o výrobě vlnité lepenky, obalů a displejů, které se z ní vyrábějí. Nejvíce studenty zaujal digitální stroj s laserovým výsekem, který je v tomto provedení jediným v Evropě. Prohlídek ve výrobních prostorách se bravurně zhostili naši koordinátoři výroby. Mimo to měli studenti možnost vidět práci naší laboratoře a nahlédli také do vývojového oddělení, kde jim vývojáři předvedli, co všechno stojí za vznikem prvnotního návrhu obalu. 

V průběhu celé exkurze se studenti aktivně zapojovali do připravených soutěží a nechybělo ani mnoho zvídavých doplňujících dotazů. Exkurze se tedy opět vydařila a studenti z THIMMu odcházeli plní dojmů. Přínos odborné exkurze pro studenty komentovaly i třídní profesorky: "Děti ocenily možnost vidět výrobní proces na vlastní oči, do dneška pro ně byla nepředstavitelná nejen tato práce, ale i možnosti, které nabízí nejmodernější technika. Při diskusi s nimi jsme se s kolegyní ještě více ujistily o nutnosti vidět výrobní praxi na vlastní oči, a ne dostávat pouze teoretické informace ve školních lavicích." 

 

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...