German Brand Award 2019 – nominována je CARTONARA®

10.04.2019 Značka CARTONARA® společnosti THIMM je letos nominována v soutěži „Excellent Brands“, která proběhne v rámci German Brand Award. Oceněny budou nejlepší značky v oblasti výrobků a společností v jednom odvětví.

Nominovaná značka CARTONARA® společnosti THIMM představuje online shop pro standardizované obaly a příslušenství s přidanou hodnotou. S ochrannou známkou CARTONARA® položil rodinný podnik THIMM základní kámen pro digitální obchodní modely v obalové branži. Značka podporuje postavení skupiny THIMM v oblasti e-commerce.

Prostřednictvím internetového obchodu www.kartonara.de nabízí podnik standardizované obaly a příslušenství s přidanou hodnotou pro firemní i soukromé zákazníky. K prodávaným výrobkům patří krabice, klopové krabice a zásilkové obaly, polstrování, výplňový materiál a potřeby na stěhování a také příslušenství ke krabicím a pro stěhování.
German Brand Award objevuje a přestavuje ojedinělé trendy. Hrubý rozptyl je ročně kolem 300 milionů kontaktů a široká pozitivní odezva mezi podniky, agenturami a poskytovateli služeb je dokladem důležitosti excelentního řízení značky a její komunikace.
Výherce cen German Brand Award vybírá špičková porota složená z odborníků v oblasti hospodářství a vědy. Porota posuzuje různá kritéria, například nezávislost a identita značky, její vyhraněnost, míra inovací, udržitelnost, budoucí životaschopnost a hospodářský úspěch. Slavnostní předání cen German Brand Award se uskuteční v červnu 2019 v Berlíně.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.