I po druhé THIMM Packaging zabodoval na dětském dni!

05.06.2018 V neděli 3.6. uspořádalo Rodinné centrum Všetaty – Přívory sportovní odpoledne pro děti na fotbalovém hřišti ve Všetatech. THIMM akci podpořil svým stánkem a věcmi z vlnité lepenky. Účast byla hojná. Celkem si přišlo zasoutěžit zhruba 200 dětí.
Nadšení zaměstnanci THIMM zorganizovali stánek se spoustou atrakcí z vlnité lepenky.

Děti na hřišti plnily různé disciplíny v rámci několika stanovišť např. poznávání rostlin a zvířat, skákání v pytli, skládání obrázků apod. V THIMM stánku měly děti za úkol pomalovat si boudičky, nebo sestavit si letadélko z vlnité lepenky, případně se mohly vyfotit ve fotokoutku ve tvaru rakety. Po projití všech stanovišť, získalo každé dítko odměnu.

Těšíme se na další podobné akce a děkujeme našim zaměstnancům za jejich aktivitu na stánku.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.