iF Design Award 2018: Obal s kontrolovanou teplotou na potraviny a zdravotnické výrobky

12.03.2018 Cena iF Design Award se předává již 65 let jako mezinárodně uznávaná značka dobrého designu. Nezávislá odborná porota udělila ocenění obalu s kontrolovanou teplotou „THIMM COOLandFREEZE“. Tento obal s kontrolovanou teplotou umožňuje společnou přepravu nechlazených, chlazených a mražených výrobků v jednom obalu. Slavnostní udílení cen iF Design Awards se konalo 9. března v prostorách BMW Welt v Mnichově.
Obal s kontrolovanou teplotou pro zasílání potravin i farmaceutického zboží.

Obal s kontrolovanou teplotou se výborně hodí pro potraviny a zdravotnické výrobky citlivé na teplotu, které se přepravují po dobu až 36 hodin. Možná je i kombinace s produkty necitlivými na teplotu. Rozdílné teplotní zóny vzniknou v dvoudílném přebalu pomocí modulárních vložek. Intenzitu a dobu trvání chlazení výrobků řídí použité chladicí prvky.

Obal s kontrolovanou teplotou „THIMM COOLandFREEZE“ z vlnité lepenky nabízí ekologickou variantu k běžným řešením ze polystyrenu nebo plastu.

Bližší technické údaje získáte v naší rubrice produkty a v naší tiskové zprávě o obalu s kontrolovanou teplotou.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.