Izolační chladicí box na potraviny „WRAPandCOOL“

04.06.2020 Inovace spojená s udržitelností. Chladicí box s integrovanými izolačními prvky „WRAPandCOOL“ pro společnost easy2cool je řešení pro oblast e-commerce, které umožňuje zasílání chlazených a mražených výrobků s kontrolovanou teplotou v ekologicky udržitelném zasilatelském obalu. Společnost THIMM vyrábí box z vlnité lepenky, který easy2cool prodává včetně izolačních a chladicích prvků jako celistvý izolační box.
Insulating cool box for shipping temperature-controlled products

Box z vlnité lepenky v kombinaci s izolačními materiály a chladicími prvky easy2cool splňuje základní požadavky na bezpečnou přepravu výrobků citlivých na teplotu, například zdravotnických výrobků či potravin. Izolační box z vlnité lepenky zaručuje během celé přepravy efektivní izolaci a stálé chlazení výrobků citlivých na teplotu. Chladicí box s integrovanými izolačními podložkami „paperfloc“ a s chladicími prvky na bázi vody „easyAkku“ od společnosti easy2cool zaručují správnou intenzitu a dobu chlazení výrobků v průběhu celé přepravy. Suchý led pak reguluje i dobu trvání a intenzitu chlazení mražených výrobků při teplotě až -18 stupňů. Vícedílný zasilatelský chladicí box pro e-shopy nabízí spolehlivou přepravu chlazených výrobků při teplotě nižší než 7 stupňů nebo mražených výrobků při teplotě až -18 stupňů po dobu až 48 hodin. Pro atraktivní design může být izolační box individuálně potištěn nejmodernější technologií digitálního tisku, což zvýší zážitek ze značky a z rozbalování. Specifikem konstrukce izolačního boxu je, že dno a víko ekologicky udržitelného izolačního boxu mají stejnou konstrukci, takže se obal rychleji a snadněji sestavuje. Izolační box z vlnité lepenky se skládá z více než 97 % z papíru a je tak ekologickou alternativou izolačních boxů ze styroporu nebo umělé hmoty. Koncový zákazník tak může ekologický izolační box snadno likvidovat jako sběrový papír.
 

Další informace k izolačnímu chladicímu boxu „WRAPandCOOL“ najdete zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...