Klimaticky neutrální obaly a prodejní stojany díky kompenzaci CO2e

25.05.2022 Bilance CO2e výrobků získává stále více na významu. Ochrana klimatu je naprosto nezbytná a poptávka po klimaticky neutrálních obalech stoupá. Na přání vám nabízíme klimaticky neutrální obaly a displeje. Díky našim klimaticky neutrálním řešením můžete své výrobky odlišit v místě prodeje (POS) a zaujmout jasný postoj k udržitelnosti a ochraně životního prostředí.
Váš obal: na přání klimaticky neutrální.

Od výroby až po expedici našich obalů vznikají emise CO2e, které jsou nevyhnutelné. Abychom tyto emise vykompenzovali, nabízíme ve spolupráci se společností ClimatePartner kompenzace emisí CO2e,díky nimž budou vaše obaly a displeje klimaticky neutrální.

Klimaticky neutrální znamená, že všechny nevyhnutelné emise jsou kompenzovány prostřednictvím projektů na ochranu klimatu, které ušetří stejné množství emisí. Bilance emisí CO2e je tím kompenzována, tedy „neutrální“.

Kompenzace emisí CO2e je kromě prevence a snižování důležitým krokem v ochraně klimatu.

Pro kompenzaci vypočítáme emise CO2e vaší zakázky pomocí validovaných dat a uznávaných nástrojů. Vypočítané emise CO2e jsou následně kompenzovány investicemi do projektů na ochranu klimatu.

Společnost ClimatePartner má široký výběr projektů na ochranu klimatu uznávaných na mezinárodní i národní úrovni, které s různými stěžejními body fungují v mnoha zemích světa. Tyto projekty na ochranu klimatu prokazatelně šetří emise CO2e. ClimatePartner zaručuje, že se jedná o certifikované, uznávané projekty a umožňuje jasnou transparentnost ohledně jejich stavu vývoje.

Štítek ClimatePartner „klimaticky neutrální obal“ se sledovacím ID a individuálním QR kódem:

Kompenzované klimaticky neutrální obaly nabízejí vhodnou plochu pro umístění označení ClimatePartner „klimaticky neutrální obal“. Zákazníci a spotřebitelé tak mají možnost dozvědět se o klimaticky neutrálním obalu více informací.  Získejte pro váš obal štítek včetně individuálního identifikačního čísla (číslo pro sledování) pro komunikaci. Naskenováním příslušného QR kódu nebo zadáním identifikačního čísla na webových stránkách ClimatePartner si lze kdykoli zobrazit příspěvek k ochraně klimatu online. Kompenzace CO2e je také certifikována. Všechny informace o kompenzaci emisí jsou tak transparentní.

Zajímáte se o klimaticky neutrální obaly a displeje? Další informace získáte přímo na naší domovské stránce.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...