Klopová krabice Kärcher z vlnité lepenky

20.06.2019 Společnost THIMM vyvinula pro firmu Kärcher klopovou krabici s digitálním potiskem určenou pro maloobchodní prodej. Kärcher je firma, která se specializuje na výrobou velmi kvalitních vysokotlakých přístrojů a ve společnosti THIMM našla dodavatele vysoce kvalitních klopových krabic Kärcher.

Konstrukce klopové krabice Kärcher zaručuje optimální ochranu zabaleného zboží během přepravy. Konstrukce klopové krabice se dále vyznačuje vysokou pevností, která umožňuje vyšší stohování. Klopovou krabici Kärcher lze jako jednomateriálové řešení ze 100 % vlnité lepenky snadno likvidovat a recyklovat.

Klopová krabice Kärcher je opatřená digitálním potiskem a vyznačuje se tak prvotřídní kvalitou tisku. Kvalitní vyobrazení produktu na klopové krabici Kärcher vytváří účinnou přítomnost značky a zprostředkovává poselství konceptu kvality značky Kärcher. Velké reklamní a komunikační plochy na klopové krabici Kärcher zvyšují díky individuálním možnostem ztvárnění pozornost na POS. Design klopové krabice Kärcher lze rovněž individuálně měnit. Klopovou krabici Kärcher tak lze bez problémů realizovat v limitovaných nákladech.

Získejte více informací o klopové krabici Kärcher.

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...