Koncepční potravinářské obaly v krizi pro členy DEHOGA NRW

08.06.2020 THIMM posiluje spolupráci se sdružením zaměstnavatelů a oborovým sdružením DEHOGA Nordrhein-Westfalen. Členské podniky asociace DEHOGA Nordrhein-Westfalen mohou od THIMM v krátké dodací lhůtě obdržet dodávky menu boxů a dalších potravinářských obalů.
Cooperation between THIMM and DEHOGA, the German Hotel and Restaurant Association in North-Rhine Westphalia

S cílem podpořit v tomto náročném období členské podniky sdružení DEHOGA Nordrhein-Westfalen a k zajištění udržení provozu podniků prodávajících jídlo s sebou připravila společnost THIMM speciální nabídku menu boxů a dalších obalových řešení pro potraviny. THIMM podporuje gastronomická zařízení a pomáhá jim udržet jejich obchodní činnost prostřednictvím inovativních potravinářských obalů. Certifikované potravinářské obaly jsou vhodné pro 100% nezávadný styk s potravinami a jejich dodací lhůty jsou velmi krátké. Řešení z portfolia potravinářských obalů společnosti-THIMM se hodí k ohřívání potravin v pečicí nebo mikrovlnné troubě, ale i k přepravě chlazených nebo mražených potravin. Více na https://www.dehoga-nrw.de/dehoga-nrw/umgang-mit-coronavirus/konzeptionelle-loesungen-in-der-krise/.

DEHOGA Nordrhein-Westfalen je sdružení hotelů a restaurací v Severním Porýní--Vestfálsku. Sdružení zaměstnavatelů- a oborové sdružení DEHOGA Nordrhein-Westfalen má zhruba 11 000 členských podniků od města Aachen až po Minden. Jsou organizovány ve třech krajských svazech Severní Porýní, Vestfálsko a Východní Vestfálsko. DEHOGA Nordrhein-Westfalen patří na zemské úrovni k asociacím v pohostinství s nejsilnější členskou základnou v Německu. Sdružení zajišťuje, aby byly vyslyšeny a současně chráněny ideové, sociální a ekonomické zájmy členů.

THIMM je vaším silným partnerem a pro vaše výrobky vyvíjí nejlepší řešení. Získejte více informací o potravinářských obalech z ekologické vlnité lepenky:

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...