Konference pro e-shopery: ShopCamp 2019

11.09.2019 Vstupenky na #1 komunitní e-commerce konferenci už jsou vyprodané. Mezi přednášejícími nechybí ani Petr Kaczor z THIMM pack'n'display, který svou přednášku zaměřil dle motta "Chtějte více od krabice".

THIMM pack'n'display má bohaté zkušenosti s obaly pro e-commerce. Všeobecně pro zasilatelské obaly z vlnité lepenky platí, že musí bezpečně chránit balený výrobek během přepravy, aby výrobek dorazil ke spotřebiteli nepoškozen. Je však třeba zohlednit i náročnost skládání a následné uzavírání obalu. Pro e-commerce jsou ideální univerzální konstrukce – obaly, jejichž velikost lze nastavit a přizpůsobit balenému obsahu. Produktivitu balicího procesu zvýší např. nahrazení standardních klopových krabic sofistikovanými obaly se samosvorným dnem (pro snadné a rychlé sestavení obalu před naplněním), s integrovanou lepicí páskou (pro rychlejší uzavírání obalu po jeho naplnění). V e-commerce je třeba dbát na to, aby uzavírání obalu i jeho otevírání bylo snadné, intuitivní, popř. vyznačeno piktogramy. Zde se využívají odtrhávací pásky či perforace, které otevření obalu usnadní. Obaly pro e-commerce by neměly být objemnější, než je pro daný produkt potřeba, aby se nepřepravoval vzduch a aby se nemusely používat dodatečné výplně, které jsou pro konečného spotřebitele odpadem navíc. Velikost přepravované zásilky ovlivňuje i cenu za přepravu - čím větší objem, tím vyšší cena. Špatně koncipovaným obalem, který spotřebitel nemůže snadno otevřít, resp. obal otevře jen za pomoci nože či nůžek, a v horším případě se během „dobývání“ poraní, může e-shop svého zákazníka znechutit.

Petr Kaczor, odborník na obaly z vlnité lepenky ve své přednášce představí i ukázky e-commerce obalů a příběhy z praxe. Účastníci by si jeho přednášku v pátek 13. září 2019 v 15:30 h v sálu Heuréka ČVUT v Praze rozhodně neměli nechat ujít. Další informace k e-commerce konferenci ShopCamp najdete zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.