Krabice z THIMM Packaging pomáhají!

15.10.2018 I letos THIMM Packaging podpoří projekt Národní potravinová sbírka svými obaly.

10. listopadu se spustí každoroční projekt Národní potravinová sbírka na pomoc potřebným a THIMM Packaging bude u toho.

THIMM Packaging ve spolupráci se společností Byznys pro společnost pro akci dodává krabice, do kterých se budou darované potraviny a věci ukládat a lépe se tak dopravovat tam, kde jsou potřeba.

Více informací můžete nalézt na oficiálních stránkách akce nebo v naší rubrice Akce & Veletrhy.

Připojte se k nám 10. listopadu 2018 mezi 8:00 - 18:00 h a darujte potraviny nebo drogistické zboží.

Pomozte i Vy tam, kde je to potřeba.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.