Kreativní zasilatelská krabice s druhým životem pro e-shop Unuo.cz

06.10.2019 Pro e-shop Unuo.cz společnost THIMM vyvinula kreativní zasílatelské krabice, které mají nové využití po doručení zboží.

Po úspěšné spolupráci s e-shopem zabývajícím se prodejem látek, dětského oblečení a dalších potřeb pro děti, THIMM vytvořil sérii tří různých velikostí zasílatelských krabic, které slouží i po splnění své cesty ze skladu k zákazníkovi.

Zasílatelská krabice se díky chytrému řešení promění v dekorační domeček, jímž zákaznice mohou zkrášlit pokoj svých ratolestí.

Děti mohou celý obal vybarvit dle svého uměleckého cítění, čímž je rozvíjena jejich kreativita. Design přináší klasické postavy a styl, který je zákazníkům e-shopu velmi dobře známý.

Více informací o produktu zde.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.