Krmelcovník je nejlepší POP prostředek z materiálu na bázi papíru

22.11.2019 Hned dvě ocenění v soutěži POPAI Awards 2019 získal displejový koncept ‚Krmelcovník‘ na bezobalový prodej, který navrhli designéři POS/POP centra v THIMM pack’n’display ve Všetatech pro Biopekárnu Zemanka.
Diplomy pro Krmelcovník za vítězství ve dvou kategoriích POPAI AWARDS 2019

Displejový koncept 'Krmelcovník' je vyrobený z ekologické, plně recyklovatelné vlnité lepenky. Pro podstavec displeje byla využita voděodolná vlnitá lepenka, která prodlužuje jeho životnost. Na podstavci jsou vedle sebe a v řadách na sobě umístěny menší, samostatné jednotky s produkty. Těmto jednotkám se říká krmelce. Každý krmelec se skládá ze stabilního vnějšího pláště a výměnné vnitřní části. Ta je vyrobena ze speciální vlnité lepenky foodWave®, certifikované pro přímý styk s potravinami. Produkty tak lze do krmelce vkládat bez obav volně a nebalené. Pro zvýraznění displeje na POS je do horní řady krmelců zafixován topper ve tvaru střechy.

Vítězství v kategorii „Tradiční POP prostředky - ekologické koncepce“ a „Nejlepší POP z materiálu na bázi papíru“ potvrzuje kompetenci POS/POP centra v THIMM pack’n’display v České republice a navazuje tak na úspěchy skupiny THIMM se svými displejovými koncepty v letošní soutěži POPAI D-A-CH. Více o soutěži i o displejovém konceptu 'Krmelcovník' se dočtete i v naší tiskové zprávě v rubrice pro média a nebo na stránkách POPAI CE.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...