Logisticky nově pojatý podlahový displej

30.11.2018 Společně s firmou Midor AG zkonstruovala společnost THIMM podlahový displej vyznačující se logistickým specifikem. Displejové řešení pro různé možnosti zasílání. Na paletě spediční firmou, nebo jako balík poštou. Zcela podle potřeb a požadavků zákazníka.

Poutavý podlahový displej pro značku „Swiss Delice“ společnosti Midor AG na prodejně doslova září. Podlahový displej přesvědčí na POS svou jednoduchostí, ale i širokou škálou možností pro cílené přizpůsobení potřebám zákazníka.
Za účelem zdůraznění rozmanitosti výrobků značky „Swiss Delice" v podlahovém displeji byly jednotlivé komponenty potištěny různými vzory. V závislosti na výrobku a sezóně lze vyměnit podstavec, zásobníky nebo horní štít. Toto provedení také dokáže zajistit doplňování zboží podle potřeb a přání zákazníka.

Přečtěte si více o logistickém specifiku podlahového displeje na naší stránce Výrobky.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.