Marketingově účinná zásilková krabice pro e-shop Outfittery s přidanou hodnotou

11.04.2019 Zásilková krabice pro e-shop Outfittery je marketingově účinný zásilkový obal, který díky možnostem potisku celé plochy nabízí komunikační potenciál pro sdílení příběhů a cílené oslovování zákazníků. Díky tomu je značka ještě poutavější.
Exkluzivní zásilková krabice pro e-shop Outfittery

Zabudovaný úchyt umožňuje snadnou manipulaci během přepravy zásilkové krabice. Kromě toho lze zásilkovou krabici Outfittery využít dále jako dárkovou krabici nebo jako kufr. Zásilková krabice tak díky dodatečným možnostem opětovného využití nabízí řešení typu „dva v jednom“. Již při doručení zboží vzbudí zásilková krabice Outfittery svojí exkluzivní marketingovou prezentací pozornost příjemce a navodí zvědavost na rozbalování. Zásilkovou krabici pro Outfittery lze na základě její velikosti upravit na míru a je vhodná především pro e-commerce a zasílání textilu, módních doplňků a módy.

Více informací o zásilkové krabici pro e-shop Outfittery si přečtěte na naší stránce věnované výrobkům.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.