Motivy vyrobené digitální laserovou technologií

16.03.2020 Nenechte si ujít nový trend a vyzkoušejte pro své výrobky obaly a/nebo displeje z vlnité lepenky vyrobené digitálním laserovým výsekem! Budete žasnout, co všechno laser dokáže. Laserovou technologií pro Vás na moderním stroji Highcon Beam 2C – jediném v tomto provedení v Evropě! – snadno vyřežeme takové konstrukce, které jsou konvenční výsekovou metodou jen obtížně vyrobitelné, anebo je doposud nešlo realizovat vůbec.
Fotografie ©Highcon

Teď nadešel čas, kdy své kreativní nápady můžete konečně uskutečnit! Ukázku dárkového obalu s vylaserovaným nepřehlédnutelném motivem najdete v ukázkách našich produktů.

Jste nuceni pružně reagovat a vyplatí se Vám vyrábět jen malé série a svůj sortiment musíte často měnit? Pak je pro Vás digitální zpracování vlnité lepenky optimální řešení. Využijte digtální laserový výsek! Odpadne Vám čekání na mnohdy nákladné výsekové nástroje a v případě, že v konstrukci přeci jen chcete něco změnit, není to problém, protože příprava dat probíhá digitálně.

Digitální zpracování vlnité lepenky - od přípravy dat, přes digitální potisk po digitální laserový výsek - přináší spoustu výhod. Jak designérům, tak marketérům i nákupčím obalů a POS/POP stojanů. V THIMM pack’n’display laserem zpracováváme vlnitou lepenku s naprostou přesností – vyřezávání, gravírování i rylování (bigování), a to bez výsekových forem, individuálně dle Vašeho přání a Vašich potřeb, flexibilně, spolehlivě a rychle. Laserový výsek můžete doplnit i o digitální tisk nebo tisk zcela nahradit. Vylaserovaný motiv může být součástí grafiky anebo ji nahradit. I text lze laserem do vlnité lepenky vygravírovat. Rádi Vám poradíme. Další informace o digitálním laserovém výseku >>>

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.