Nechejte rozhodnout svůj INSTINCT

19.09.2018 Nechejte rozhodnout svůj INSTINCT: mimořádný design pro mimořádné výrobky. V trvale udržitelném reklamním sloupu se v místě prodeje prezentují nové bio snacky vyrobené z hmyzu.

Jedlé tyčinky z hmyzu? Zpočátku to zní neobvykle. Startupová firma Bearprotein GmbH však našla k tomuto projektu odvahu. A je úspěšná! Pod značkou INSTINCT prodává tyčinky z hmyzu, tak zvané bio hmyzí snacky. Společnost THIMM pro uvedení výrobku na trh vyvinula reklamní sloup, který svým designem připomíná název firmy i výrobky. Jako vystavovací dekorační a prodejní prvek se reklamní sloup osvědčil v regionální bio prodejně. Více si přečtěte na naší stránce Výrobky nebo na odkazu www.yourinstinct.de.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.