Nejvyšší čas myslet na Vánoce!

08.06.2020 Vánoční čas je jedním z nejnáročnějších a nejdůležitějších období pro všechny obchodníky. Na toto období je dobré připravit se včas, a proto i když je léto v plném proudu, musíme již nyní připravit obaly a displeje, které v mnoha případech rozhodují o koupi produktu.

Období Vánoc je pro obchodníky nejdůležitějším nejdynamičtějším obdobím celého roku. Miliony lidí přemýšlejí o vhodném vánočním dárku pro své nejmilejší a chtěly by jim darovat radost. To v sobě skrývá mimořádný prodejní potenciál v krátkém časovém úseku. Oslovit tuto cílovou skupinu, co nejvíce vrstev spotřebitelů, dosáhnout maximální přítomnosti na trhu a odlišit se v konkurenčním prostředí. Atraktivní vánoční displeje vám nabízejí možnost vyniknout v davu, výrazně prezentovat své výrobky a své značky na místě prodeje a posílit tak prodej.

Díky digitálnímu tisku vám vánoční displeje vyrobíme již od jednoho kusu a v různých tiskových mutací. Vaše displeje a produkty tak budou v místě prodeje nepřehlédnutelné!

Potřebujete rychlé řešení pro své standardní displeje? Pak se nabízí možnost samolepicích aplikací z vlnté lepenky, které pro vás vyřežeme z vlnité lepenky velmi rychle laserem. Své displeje tak jednoduše přizpůsobíte vánoční kampani. Digitální laserová technologie to umožní. 

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...