Nominace na cenu POPAI D-A-CH Award 2018 pro nejlepší marketingové aktivity v retailu

28.02.2018 Cenou POPAI D-A-CH Award jsou každoročně odměňovány nejlepší marketingové aktivity v retailu. THIMM Display je nominován na cenu za rok 2018 v kategoriích „Cestování, volný čas a automobil, sport a zábava“, „Zdraví“ a „Nápoje, tabák“. Všechny displeje budou vystaveny až do 1. března na veletrhu EuroCIS v Düsseldorfu. Předání cen za oceněné produkty proběhne v červnu 2018 na slavnostním galavečeru POPAI D-A-CH.
Cena POPAI Award 2018 pro nejlepší marketingové aktivity v obchodě

Pultový displej na ústní vodu od MEDA Pharma GmbH & Co. KG

nominace na cenu POPAI D-A-CH Award v kategorii „Zdraví“

Pultový displej ve tvaru vějíře prezentuje farmaceutické výrobky a poskytuje zákazníkům širší úhel pohledu pro odebrání výrobku. Na vějíři vzniká i další místo na reklamu s informacemi. Konstrukce má ve srovnání s jednoduchým pultovým displejem s rovnými zády větší stabilitu. Zadní díl lze při přepravě sklopit, čímž se ušetří místo.

 

Zesilovač z lepenky od Lucy SAS

nominace na cenu POPAI D-A-CH Award v kategorii „Cestování, volný čas a automobil, sport a zábava“

Zesilovač z lepenky „Amplilib“ vyrábí THIMM Display pro francouzskou společnost Lucy SAS. Je kompatibilní se všemi běžnými smartphony a funguje podobně jako megafon. Tvarem trychtýře se zvuk smartphonu šíří hlasitostí až 110 decibel. Patentovaný zesilovač je vyroben z hladké lepenky o gramáži 350 g/m² s certifikátem FSC. Je 100% biologicky odbouratelný a funguje bez elektrického proudu či baterie. Informujte se o konstrukčních prvcích a výhodách zesilovače z lepenky.


Podlahový displej na lihoviny společnosti Hardenberg Wilthen AG

nominace na cenu POPAI D-A-CH Award v kategorii „Nápoje, tabák“

Podlahový displej nechá mimořádně skvěle vyniknout lahvím „VON HALLERS GIN". Do designu pavilonu v botanické zahradě byly zahrnuty barvy a ztvárnění lahví s ginem. Spotřebitel tak jasně rozezná dokonalou souhru produktu a druhotného umístění. Konstrukce zprostředkovává blízkost k přírodě a tím i k přísadám ginu. Díky integrovaným schůdkům jsou optimálně viditelné i zadní lahve. Lahve lze odebírat ze tří stran podlahového displeje. Přečtěte si další informace o podlahovém displeji na alkohol.

/ 3
  • Pultový displej na ústní vodu od MEDA Pharma GmbH & Co. KG
  • Zesilovač z lepenky od Lucy SAS
  • Podlahový displej na lihoviny společnosti Hardenberg Wilthen AG
Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.