Nominace na Cenu předsedkyně poroty Obal roku 2018

13.06.2018 Z oceněných exponátů soutěže Obal roku 2018 budou vybrány tři "best-of-the-best". THIMM je mezi nominovanými.
Obal roku 2018: Paletový displej pro pečicí směsy Sanella

Letošní předsedkyně poroty soutěže Obal roku 2018, Jana Žižková, v rámci slavnostního předávání cen udělí i zlatou, stříbrnou a bronzovou Cenu předsedkyně poroty těm nejlepším z nejlepších. Nominace na tuto cenu vzešly z hodnocení odborné poroty.

Paletový displej pro prezentaci pečicích směsí Sanella, kterou THIMM vyrobil pro společnost Unilever, je v úzkém výběru nominovaných!

Vyhlášení Ceny předsedkyně poroty 2018 proběhne 4.10.2018 v konferenčních prostorách Ústavu molekulární genetiky AV ČR na Obalovém galavečeru v rámci středoevropského obalového kongresu PackSummit.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.