Nový stroj na výrobu vlnité lepenky v závodě THIMM v Rumunsku

23.04.2019 Nový zvlňovací stroj na výrobu vlnité lepenky byl v rumunském závodě THIMM v Sibiu spuštěn v dubnu. Spolu s novým zvlňovacím strojem byly provedeny i optimalizace v oblasti zpracovatelských strojů a ve skladu. Tyto obsáhlé investice spojené s novým zvlňovacím strojem zvýší kapacitu i výkonnost našeho rumunského závodu.
Investice do nového zvlňovacího stroje na výrobu vlnité lepenky v rumunském závodě THIMM

Strategie skupiny THIMM byla vždy zaměřená na rozvoj a modernizaci svých závodů. Díky investici do nového zvlňovacího stroje na výrobu vlnité lepenky se výrobní kapacita závodu THIMM Packaging v Sibiu ztrojnásobila. Spolu s moderním zvlňovacím strojem se navíc zlepšila produktivita, zabezpečení dodávek i kvalita obalů z vlnité lepenky. Rumunský závod THIMM je tak schopen dostát vysokým nárokům svých rumunských i nadnárodních zákazníků a vyrábět a dodávat obaly z vlnité lepenky vysoké kvality.

/ 2
  • Trojnásobné navýšení výrobní kapacity v rumunském závodě THIMM v Sibiu

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...
Tato webová stránka používá soubory cookie k zajištění nejlepších možných služeb. Vaší návštěvou na www.thimm.cz souhlasíte s Použití souborů cookie.