Obal na designovou lampu společnosti THIMM získává cenu WorldStar Packaging Award 2021

26.01.2021 Obal na designovou lampu přesvědčil porotu Světové obalové organizace (WPO) a získává cenu WorldStar Packaging Award 2021.

WorldStar Packaging Award je mezinárodní ocenění. Získat ho mohou pouze obaly a displeje, které byly již předtím oceněny v národní obalové soutěži. Vítěze, kteří tak patří k „nejlepším z nejlepších“, pak hodnotí příslušná porota podle kritérií účel, inovace a grafický design.

Obal na designovou lampu se prosadil v kategorii elektronika. Do mezinárodní soutěže se kvalifikoval díky umístění v české obalové soutěži Obal roku 2020. Porotu soutěže zaujal jeho minimalistický vzhled a design, který nechává zcela vyniknout zabalený produkt.

Slavností předávání ocenění cen WorldStar Packaging Award bude tento rok probíhat online.

 

 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...