Obal roku 2019: Obaly z THIMM přesvědčily porotu obalové soutěže Obal roku!

21.06.2019 O titul Obal roku 2019 se i letos ucházela obalová řešení z produkce skupiny THIMM. Porota soutěže Obal roku zasedala 18. – 20. června a posuzovala obaly z pohledu inovace, ochrany produktu, požadavků uživatelů a dopadu na životní prostředí i z hlediska legislativy a marketingu.
Součástí hodnocení přihlášek v soutěži Obal roku 2019 byla i prezentace.

V konkurenci více než 100 přihlášených obalů se v soutěži Obal roku 2019 utkaly obaly navržené designéry z vývojových oddělení THIMM.

Na After Judging Contail Party byly letošní vítězové soutěže Obal roku odtajnění. Odbornou porotu soutěže Obal roku 2019, včele s Ing. Janou Žižkovou, přesvědčilo hned pět obalových řešení z THIMM:

Jsme velici hrdí, že THIMM i letos navazuje na úspěchy předchozích ročníků a opět boduje v soutěži Obal roku. Obalovou soutěž Obal roku pořádá obalová asociace SYBA každý rok. Vítězové soutěže Obal roku jsou automaticky kvalifikováni k účast v mezinárodní soutěži WorldStar for Packaging.

Oficiální vyhlášení vítězů a slavnostní předávání ocenění Obal roku 2019 proběhne v rámci galavačera obalového kongresu OBALKO, 24. října 2019 v Praze.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...