Obal roku 2020: šest obalových řešení z THIMM zabodovalo v soutěži Obal roku!

02.10.2020 I letos se obalová řešení ze skupiny THIMM ucházela o cenný titul Obal roku 2020. Porota zasedala 25. a 27. srpna a posuzovala obaly z pohledu inovace, ochrany produktu, požadavků uživatelů a dopadu na životní prostředí i z hlediska legislativy a marketingu.

Obalová řešení ze skupiny THIMM zabodovala hned šestkrát a umístila se v kategoriích Elektronika a spotřebiče, Dárkové obaly, E-shopy, Technologie a Ostatní. 

Letošní vítězové soutěže Obal roku byly odtajněni na After Judging Contail Party. Odbornou porotu soutěže Obal roku 2020, včele s Ing. Janou Žižkovou, přesvědčilo hned šest obalových řešení z THIMM:

Soutěž Obal roku pořádá obalová asociace Syba. Vítězové soutěže jsou automaticky kvalifikováni k účast v mezinárodní soutěži WorldStar for Packaging.

Oficiální vyhlášení vítězů a slavnostní předávání ocenění Obal roku 2020 proběhne v rámci galavačera obalového kongresu OBALKO, 27. ledna 2021 v Praze.

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...