Obal roku 2022: Obalová řešení z THIMM opět zabodovaly v soutěži Obal roku!

26.08.2022 O titul Obal roku 2022 se i letos ucházela obalová řešení z produkce skupiny THIMM. Porota soutěže Obal roku zasedala od 23. do 25. srpna a posuzovala obaly z pohledu inovace, ochrany produktu, požadavků uživatelů a dopadu na životní prostředí i z hlediska legislativy a marketingu.

Soutěž Obal roku je jedinou certifikovanou soutěží svého typu v České republice a na Slovensku. Soutěžící společnosti měli letos možnost přihlásit svá jedinečná obalová řešení do celkem osmnácti soutěžních kategorií.

Společnost THIMM v letošním roce získala dvě ocenění za obalová řešení, která přesvědčila odbornou porotu soutěže:

Ulala Box

Exkluzivně vypáleno!

Jsme velici hrdí, že THIMM i letos navazuje na úspěchy předchozích ročníků a opět boduje v této prestižní soutěži. Obalovou soutěž Obal roku pořádá obalová asociace SYBA každý rok. Vítězové soutěže Obal roku jsou automaticky kvalifikováni k účast v mezinárodní soutěži WorldStar for Packaging.

Oficiální vyhlášení vítězů a slavnostní předávání ocenění Obal roku 2021 se uskuteční na kongresu Obalko v říjnu 2022. 

Kontakt na THIMM:

Rádi Vám kdykoli poskytneme potřebné informace o našich výrobcích a službách a také o společnosti THIMM, která je předním dodavatelem obalových řešení a partnerem pro distribuci zboží. Vyberte si:

Naše služby pro zástupce médií:

V rubrice pro Média najdete aktuální tiskové zprávy obsahující textový i obrazový materiál. Dotazy zástupců médií týkající se obalů, prodejních stojanů / displejů, obalových systémů, balicích služeb nebo skupiny THIMM Vám rádi zodpoví naše kontaktní osoby pro styk s médii.

Zaměstnání ve společnosti THIMM:

Máte zájem o místo v tomto odvětví? Aktuální nabídky pracovních míst v obalové branži – od operátorů obalových strojů přes prodejní poradce až po vedoucí pracovníky hledejte v naší rubrice Zaměstnání & Kariéra.

Načíst...